Pierwsze dni po wakacjach
2023-09-14
Pierwsze tygodnie września za nami, przedszkolaki z nową energią i zapałem biorą udział w zajęciach organizowanych przez nauczycieli.
W poszczególnych grupach dzieją się najrozmaitsze rzeczy: Misiaczki przechodzą pierwsze dni adaptacji, grupa świetnie sobie radzi w nowym otoczeniu.  U "Pszczółek" jak w ulu, a "Żabki" przygotowują się do cotygodniowych zajęć sensorycznych i ruchowych. Biedronki i Sowy jako najstarsze grupy mają coraz więcej obowiązków, ale to nie znaczy, że nie ma czasu na zabawę ! Przedszkolakom życzymy samych pięknych dni i niesamowitych wrażeń w nowym roku przedszkolnym...