Spotkanie Z Miłośnikami Przyrody
2023-04-28
W piątek 28 kwietnia naszych przedszkolaków odwiedzili wyjątkowi goście pani Małgorzata Prosicka i pan Mateusz Prosicki rodzice Szymona, którzy przeprowadzili lekcje przyrody. Podczas spotkania dzieci słuchały gry na sygnałówce, przypomniały sobie jakie zwierzęta można spotkać w lesie, a także wysłuchały niezliczonej ilości ciekawostki na ich temat. Po lekcji udaliśmy się do Leśnictwa w Kębłowie na ścieżkę edukacyjną i ognisko z kiełbaską.
Ta wyjątkowa lekcja na długo zapadnie w naszej pamięci, uwrażliwiła dzieci na piękno otaczającej nas przyrody i przypomnieli o jej szanowaniu.
Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę i poświęcony czas.