Wigilia w przedszkolu
2022-12-22

Na ten dzień przedszkolaki oczekiwały długo i z niecierpliwością. A przede wszystkim  Sowy,  które zaprezentowały swoje jasełka za pomocą cieni.  Wspaniała gra aktorska  została nagrodzona gromkimi brawami przez zaproszonych gości. Zgodnie z wielowiekową tradycją złożono sobie życzenia, przełamano się opłatkiem. Następnie wszyscy w swoich grupach zasiedli do wigilijnego stołu. Po wspólnej wieczerzy nadszedł czas kolędowania.
Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje.