2022-11-25

Podczas tegorocznego obchodzenia Dnia Pluszowego Misia dzieci przyniosły do przedszkola swoje maskotki. Dla przedszkolaków przygotowano wiele atrakcji: konkursy, ćwiczenia gimnastyczne, zabawy taneczne i ruchowe przy piosenkach o misiach oraz wiele innych atrakcji. Panie w bibliotece przygotowały dzieciom słodki poczęstunek z tej okazji. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w pamięci dzieci na długo.                                                                                                              Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.